Работа менеджером по продажам в Ровно

Найдено 3 вакансии

Найдено 3 вакансии

Будьте первыми
Поиск потенциальных клиентов. Создание клиентской базы и ее поддержка корпоративные клиенты. Увеличение объемов продаж. Изучение и анализ рынка гостиничных услуг.
Опыт работы в активных продажах. Клиентоориентированность, стрессоустойчивость и ответственность. Желание работать на результат. Готовность к командировкам.
23 июня23.06
Будьте первыми
Презентація та продажі металопластикових конструкцій та супутньої продукції. Розрахування вартості продукції в програмі «Steko Calculator». Консультація клієнтів. Підписання угод.
Досвід роботи у продажах металопластикових конструкцій та супутньої продукції — буде перевагою. Клієнтоорієнтованість, пунктуальність та комунікабельність. Досвід роботи з 1С.
24 июня24.06

Получайте новые вакансии по этому запросу

менеджер по продажамРовно
Будьте первыми
Ровно
Реалізуємо сільськогосподарську техніку. Будуємо насіннєві та комбікормові заводи, сільськогосподарські виробництва, зерносховища, корівники, свиноферми. Маємо 5 агровиробничих господарств, найсучасніший Насіннєвий завод...
Ми розвиваємо своїх співробітників - у нас діє «Школа агронома», де є можливість як опанувати основи агрономії, так і підвищити свої...
24 июня24.06

Каталог резюме менеджеров по продажам в городах Украины